Kampania „Mogę ! Zatrzymać SMOG – przedszkolaku złap oddech

Nasze przedszkole otrzymało pięć oczyszczaczy powietrza do każdej sali przedszkolnej w ramach kampanii organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG-Przedszkolaku złap oddech”. Oczyszczacze powietrza zostały zakupione ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn.: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach”.
W ramach projektu przedszkole bierze udział również w konkursie na najlepszy scenariusz zajęć dla dzieci oraz na przedstawienie o tematyce zanieczyszczenia powietrza, smogu, zachowań prozdrowotnych. 🙂 Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na tronie internetowej: https://powietrze.slaskie.pl/content/moge-zatrzymac-smog–przedszkolaku-zlap-oddech

  • DSCF9198
  • DSCF9326
  • DSCF9328
  • DSCF9330