Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek 15.11.2015r.

W dniu urodzin Walta Disney’a dzieciaki z Naszego Przedszkola obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W trakcie zabawy przedszkolaki bezbłędnie odpowiadały na pytania odnośnie bajek współczesnych jak i tych troszkę starszych. Dodatkowo odwiedziła Nas Dobra Wróżka, Czarownica przyleciała na miotle, Mądra Sowa troszeczkę Nas pouczyła, Czerwony Kapturek poczęstował dobrociami z koszyczka, Magik zaczarował, a Książę jak to Książę, musiał przemienić się w żabę 🙂 Wszystko to działo się przy aplauzie syrenek, księżniczek, krasnoludków i smoków.

Dodatkowo na sam koniec zabawy dzieciaki powróciły do normalnego świata dzięki przejściu toru przeszkód w Stumilowym Lesie i wypiciu przepysznego soku z gumijagód 🙂

 • Dzień Bajek (1)
 • Dzień Bajek (2)
 • Dzień Bajek (3)
 • Dzień Bajek (4)
 • Dzień Bajek (5)
 • Dzień Bajek (6)
 • Dzień Bajek (7)
 • Dzień Bajek (8)
 • Dzień Bajek (9)
 • Dzień Bajek (10)
 • Dzień Bajek (11)
 • Dzień Bajek (12)
 • Dzień Bajek (13)
 • Dzień Bajek (14)
 • Dzień Bajek (15)
 • Dzień Bajek (16)