Podziękowania dla rodziców uczestniczących w akcji „Jesienne czytadełka”

Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim mamo, tatom, babciom, dziadkom którzy mieli ochotę  poczytać dzieciakom bajki i opowieści ! Było nam ogromnie miło, że chcieli Państwo spędzić z przedszkolakami trochę swojego czasu i mamy nadzieję, że nie było to Nasze ostatnie spotkanie w ramach akcji „Czytadełka” i zobaczymy się już w kolejnej, zimowej edycji 🙂

 • M.Dziwińska
 • M.Gil
 • M.Ryziuk-Wilk
 • M.Służałek
 • D.Wcisło
 • D.Zenderowska
 • E.Karaś
 • E.Zimny
 • I.Fesz
 • K.Guzik
 • K.Matkowska
 • J.Mizerska
 • A.Maślankiewicz
 • M.Szlachta
 • M.Sitkiewicz
 • J.Kowalczyk
 • J.Litewka
 • J.Socha
 • K.Lipska
 • K.Popiołek
 • Z.Polak
 • A.Dalszewska
 • A.Pachnycz
 • K.Froś
 • M.Gurbała
 • M.Karkocha
 • M.Maliszewski
 • P.Janocha