Rozstrzygnięcie konkursu „Moje wspomnienia z wakacji”

W naszym przedszkolu w ostatnich dniach odbyła się XII edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego pod patronatem Wójta Gminy Poraj. Tym razem pomysłodawczynie tj. nauczycieli z naszego przedszkola: Agata Rosikoń i Wioletta Wietrzyńska wybrały na temat „Moje wspomnienia z wakacji”. Prac z całego powiatu Myszkowskiego napłynęło dużo, a jury w składzie: Justyna Krauze- Cieślińska (przewodnicząca), Joanna Sawicka, Barbara Woźniak oraz Andrzej Kozłowski miało nie lada zadanie wyłonić i wyróżnić najlepsze z nich. Po burzliwych obradach postanowiono, że:
W kategorii 4latków:
I miejsce: Nikola Wcisło
II miejsce: Nadia Bąk
III miejsce: Jagoda Bereza,
Wyróżnienie: Nikola Kondela
W kategorii 5latków:
I miejsce: Kalina Fontańska
II miejsce ex aequo: Oliwia Calińska, Michał Rasmus
III miejsce ex aequo: Marianna Bareła, Tymoteusz Adamaszek
Wyróżnienie: Nikola Kulak, Magdalena Jaworska
W kategorii 6latków:
I miejsce ex aequo: Maria Zimny, Lena Bojanek
II miejsce ex aequo: Weronika Król, Konrad Kosętka

Wszystkim uczestnikom za chęci i przepiękne prace dziękujemy i mamy nadzieję na Wasz udział w kolejnych konkursach
Jeszcze raz GRATULUJEMY !

 • DSCF3197
 • DSCF3206
 • DSCF3210
 • DSCF3214
 • DSCF3223
 • DSCF3225
 • DSCF3229
 • DSCF3235
 • DSCF3242
 • DSCF3253
 • DSCF3262