Rozstrzygnięcie konkursu na Palmę Wielkanocną

W naszym przedszkolu odbył się rodzinny konkurs plastyczny na najpiękniejszą palmę Wielkanocną. Spośród wszystkich prac, które napłynęły na konkurs jury w składzie: Barbara Woźniak, Joanna Pińczyńska, Joanna Sawicka oraz Aleksandra Śmiejkowska – Jasińska wyłoniło i wyróżniło najlepsze z nich. Po burzliwych obradach postanowiono, że I miejsce zajęli Dominika i Błażej Parkitni z rodziną. II miejsce zajęła: Oliwia Filipek z rodziną. III miejsce: Nela Czechowska z rodziną. Wyróżnienia przyznano Mai Szlachcie z rodziną oraz Karolowi Cupiałowi z rodziną. Wszystkim uczestnikom za chęci i przepiękne prace dziękujemy i mamy nadzieję na Wasz udział w kolejnych konkursach
W najbliższych dniach odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród
Jeszcze raz GRATULUJEMY !