Spektakl teatru Krak-art pt. „Doktor Dollitle i jego zwierzęta”

We wtorkowe przedpołudnie nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatru „Krak-art” z Krakowa w celu przedstawienia dzieciom spektaklu pt. „Doktor Dollitle i jego zwierzęta”. Przedstawienie to zostało oparte na słynnej książce autorstwa Hugha Loftinga o tym samym tytule. Dzieci miały okazję poznać perypetie słynnego weterynarza, który wyruszył w podróż do Afryki, gdzie spotyka różne gatunki zwierząt, którym pomaga odzyskać zdrowie.

Spektakl został zaprezentowany dzieciom w sposób niezwykle atrakcyjny i ciekawy, a najodważniejsi widzowie mieli okazję wystąpić na scenie razem z aktorami.

Historia ta poruszyła wiele wątków, a jej morał nawiązał do empatycznej postawy wobec zwierząt.

Ze względu na bardzo pozytywne reakcje publiczności mamy pewność, że z aktorami tego teatru spotkamy się jeszcze nie raz.

 • teatr1
 • teatr2
 • teatr3
 • teatr4
 • teatr5
 • teatr6
 • teatr7
 • teatr8
 • teatr9
 • teatr10
 • teatr11
 • teatr12