„Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła.” 14.11.2023

We wtorek, 14 listopada nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z Teatru Prekursor z Krakowa.
Dzieci obejrzały przedstawienie: pt. „Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła”. Aktorzy przedstawili zabawną historię, w której tytułowa bohaterka Zebra, postanowiła zmienić swoje dotychczasowe zajęcie. Jej ucieczka z przejścia dla pieszych wprowadziła wielkie zamieszanie na jezdni. Przedstawienie teatralne podejmowało temat niebezpieczeństwa z którym może się zetknąć każde dziecko podczas codziennych powrotów z przedszkola do domu, podczas przechodzenia przez ulicę i wędrówek poboczem. Podczas przedstawienia był też czas na zabawę i ćwiczenia ruchowe. Przedstawienie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. Na twarzach dzieci widniał uśmiech.

  • DSCF9546
  • DSCF9549
  • DSCF9556
  • DSCF9567
  • DSCF9580