Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy zmysłami”

Nasze małe artystki i artyści przeszły do dzieła w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Gramy Zmysłami”.

Ten miesiąc był pełen kreatywnych przygód, a dzieci miały okazję wykazać się swoją wyobraźnią i zmysłami podczas realizacji zajęć. Naszym zadaniem było stworzenie sensorycznej pisanki, a efekty są po prostu zachwycające.

Z użyciem sznurka, folii aluminiowej i mazaków nasze małe artystki i artyści wykonały prawdziwe dzieła sztuki, pełne kolorów, kształtów i wyobraźni. Ich pomysłowość zaskakuje nas za każdym razem.

Jesteśmy dumni z naszych dzieciaków i ich niesamowitych umiejętności twórczych i nie możemy się już doczekać kolejnych kreatywnych wyzwań i przygód, które czekają naszych małych artystów.

• DSCF2722
  • DSCF2724