Święto przedszkolaka 20.09.2024r.

Święto Przedszkolaka – Radosny Dzień Pełen Zabawy.

W naszym przedszkolu odbyło się wspaniałe Święto Przedszkolaka. To był dzień pełen uśmiechów, energii i niesamowitych atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych małych podopiecznych.

Oczywiście, dzień pełen radości nie mógłby się obejść bez tańców. Wszyscy ruszyli na parkiet, by wspólnie pląsać do ulubionych piosenek. Nasi mali tancerze pokazali swoje najlepsze ruchy, a atmosfera była wręcz magiczna. Przedszkolaki miały okazję bawić się z kolorowym klaunem, który swoimi żartami i sztuczkami wprawił wszystkie dzieci w świetny humor. Były śmieszne miny i mnóstwo śmiechu!

Nie mogło też zabraknąć uwielbianych przez dzieci tatuaży. Każdy maluch mógł wybrać swój wymarzony wzór – od kolorowych motylków, przez dzielnych superbohaterów, po fantastyczne zwierzątka.

To był niezapomniany dzień, który na długo zostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i opiekunów. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować to wyjątkowe wydarzenie. 😊

• DSCF5015
  • DSCF5019