Więcej o: Zajęcia w ramach programu „Gramy zmysłami” – obraz sensoryczny 11.10.2024

Zajęcia w ramach programu „Gramy zmysłami” – obraz sensoryczny 11.10.2024

W piątek, 11 października, w naszym przedszkolu odbyły się niezwykłe zajęcia w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Gramy zmysłami”.

Nasze przedszkolaki miały okazję tworzyć piękne witraże sensoryczne, korzystając z darów jesieni, które przyniósł nam las.  Każde dziecko z zaangażowaniem dobierało kolorowe liście, trawy, kwiaty i inne skarby przyrody, tworząc unikalne obrazy, które zachwycają swoim pięknem.

Zajęcia nie tylko rozwijają zdolności artystyczne, ale także pobudzają zmysły i pozwalają na odkrywanie natury w twórczy sposób.

Zapraszamy zarówno do galerii zdjęć, jak i do szatni starszaków, gdzie wywieszone na oknie możecie zobaczyć nasze małe dzieła sztuki.