Więcej o: Dzień piegów 01.03.2024r.

Dzień piegów 01.03.2024r.

Dzień Piegów w Przedszkolu – Kropki, Uśmiechy i Magiczna Przygoda!

Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy niezwykły Dzień Piegów! Wszystkie maluchy przyszły do nas ubrane w piękne kropki, a na ich buziach zawitały urocze, wyrysowane piegi.

Rozpoczęliśmy dzień od magicznej podróży w świat książek i filmów, gdzie poznaliśmy historie niezwykłych bohaterów z pięknymi piegami na twarzach.

Wszyscy razem przenieśliśmy się do krainy „Akademii Pana Kleksa” i zanurzyliśmy się w fascynujący świat przygód, nauki i przyjaźni. Dzieciaki nie tylko zyskały nowych, piegowatych przyjaciół z literackiego świata, ale także zacieśniły więzy między sobą, dzieląc się uśmiechami i radością.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego dnia!  Niech kropki na twarzach naszych dzieci zawsze przypominają nam o magii dzieciństwa i radości wspólnego odkrywania świata!