Więcej o: Światowy Dzień Zespołu Downa 21.03.2024

Światowy Dzień Zespołu Downa 21.03.2024

Dziś świętujemy coś wyjątkowego – Światowy Dzień Zespołu Downa.

To dzień pełen miłości, akceptacji i szacunku dla wszystkich osób z Zespołem Downa oraz ich rodzin. Dlatego w naszym przedszkolu i żłobku dzisiaj obchodzimy tę wyjątkową okazję w sposób, który wyraża nasze wsparcie i solidarność.

Dzieci przyszły do nas ubrane w skarpetki nie do pary, pokazując tym samym, że każdy z nas jest unikalny i piękny w swoim własnym wyjątkowym stylu.

Wszystkie nasze małe skarby przypominały nam, że różnorodność jest siłą, a każdy zasługuje na szacunek i miłość.

Więcej o: Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy zmysłami”

Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy zmysłami”

Nasze małe artystki i artyści przeszły do dzieła w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Gramy Zmysłami”.

Ten miesiąc był pełen kreatywnych przygód, a dzieci miały okazję wykazać się swoją wyobraźnią i zmysłami podczas realizacji zajęć. Naszym zadaniem było stworzenie sensorycznej pisanki, a efekty są po prostu zachwycające.

Z użyciem sznurka, folii aluminiowej i mazaków nasze małe artystki i artyści wykonały prawdziwe dzieła sztuki, pełne kolorów, kształtów i wyobraźni. Ich pomysłowość zaskakuje nas za każdym razem.

Jesteśmy dumni z naszych dzieciaków i ich niesamowitych umiejętności twórczych i nie możemy się już doczekać kolejnych kreatywnych wyzwań i przygód, które czekają naszych małych artystów.

Więcej o: Pierwszy dzień wiosny 20.03.2024

Pierwszy dzień wiosny 20.03.2024

Uroczyście witamy wiosnę w naszym przedszkolu.

W dniu 20 marca, z radością świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny razem z naszymi najmłodszymi odkrywcami! Pełni entuzjazmu i uśmiechu, dzieci wzięły udział w wielu kreatywnych zajęciach i zabawach, które celebrowały nadejście tej magicznej pory roku.

Nasi małymi artystami stworzyły piękne prace plastyczne, inspirując się kwiatami, ptakami i wszystkim, co przynosi nam wiosna. Nie zabrakło też radosnych piosenek i tańców, które dodatkowo wypełniły nasze przedszkole pozytywną energią. Na zakończenie obchodów dzieciaki udały się na spacer.

Podczas tej wesołej wyprawy dzieci mogły cieszyć się pierwszymi promieniami słońca, wdychać świeże powietrze i podziwiać budzącą się do życia przyrodę.

Spacer był doskonałym zwieńczeniem naszych wiosennych obchodów, pozwolił dzieciom jeszcze lepiej poczuć magię tego wyjątkowego dnia.

Niech wiosna obdarza nas wszystkich wieloma niezapomnianymi chwilami i radosnymi przeżyciami.