Więcej o: Audycja muzyczna 05.03.2024r.

Audycja muzyczna 05.03.2024r.

Dzień pełen muzyki i tańca w naszym przedszkolu!

Dziś chcemy podzielić się z Wami niesamowitym przeżyciem, jakie miały nasze przedszkolaki podczas audycji umuzykalniającej, poświęconej kulturze łowickiej.

W trakcie tego magicznego dnia, maluchy miały okazję poznać niezwykłe tańce z regionu Łowicza. Roztańczyły się przy dźwiękach łowickiej polki, oberka oraz kujawiaka.

Ale to nie wszystko! Nasze małe odkrywczynie i odkrywcy dowiedziały się również wiele fascynujących rzeczy o charakterystycznych cechach tego magicznego regionu. Rozpoznawały tradycyjne wzory łowickie i kolorowe stroje ludowe, co sprawiło, że lekcja była nie tylko pełna muzyki, ale także edukacyjna.

Cieszymy się, że możemy dostarczać naszym maluchom takie wyjątkowe doświadczenia, ucząc je szacunku i miłości do różnorodności kulturowej.

Więcej o: Spotkanie z autorem Michałem Filipiakiem 01.03.2024

Spotkanie z autorem Michałem Filipiakiem 01.03.2024

Magiczne spotkanie z Michałem Filipiakiem – autorem fascynujących przygód Redaktora Marchewki!

W piątek, 01 marca, mieliśmy niesamowitą przyjemność gościć w naszym przedszkolu wyjątkową postać – Michała Filipiaka, autora książki dla dzieci o niezwykłych przygodach Redaktora Marchewki.

Podczas tego spotkania, dzieci miały okazję zanurzyć się w barwny świat literatury dziecięcej, odkrywając tajemnice i zabawne historie Redaktora Marchewki. Pan Michał dzielił się z nami swoją pasją do czytelnictwa, zachęcając maluchy do odkrywania magii książek i rozwijania swojej wyobraźni.

Ale to nie koniec atrakcji! Razem z Panem Michałem Filipiakiem, nasze przedszkolaki miały możliwość przeżyć aktywną przygodę, promującą zdrowy styl życia. Wspólnie uczestniczyliśmy w dynamicznych ćwiczeniach i zabawach sportowych, co sprawiło, że radość i uśmiech gościły na każdej buzi!

To spotkanie to nie tylko świetna zabawa, ale również ważny krok w promowaniu czytelnictwa, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród najmłodszych. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią takich wyjątkowych wydarzeń!