Więcej o: Wycieczka Zajączków do „Bajki Pana Kleksa” w Katowicach 06.06.2024

Wycieczka Zajączków do „Bajki Pana Kleksa” w Katowicach 06.06.2024

Dnia 5 czerwca 2024 roku, nasze przedszkolaki z grupy „Zajączków” wybrały się na niezapomnianą wycieczkę do Katowic. Tym razem celem naszej podróży była magiczna sala zabaw „Bajka Pana Kleksa”. Dzieci w wieku pięciu lat, pełne entuzjazmu i ciekawości, wyruszyły na wyprawę pełną przygód i nowych doświadczeń. Nasza wyprawa rozpoczęła się wcześnie rano, kiedy to wyruszyliśmy na dworzec kolejowy. Dla wielu dzieci była to pierwsza podróż pociągiem, co wzbudziło w nich ogromne emocje i ekscytację. Podróż minęła nam szybko i w radosnej atmosferze. Po dotarciu na miejsce, powitała nas kolorowa i bajeczna kraina „Bajki Pana Kleksa”. Dzieci były zachwycone bogactwem atrakcji, które na nie czekały. Następnie, pełni wrażeń i zadowoleni, wsiedliśmy do pociągu powrotnego. Dzieci miały wiele do opowiadania i dzieliły się swoimi wrażeniami z rówieśnikami i opiekunami. Wycieczka do „Bajki Pana Kleksa” była wyjątkowym przeżyciem dla naszych przedszkolaków. To niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w ich pamięci.