Więcej o: Audycja muzyczna „Obrzędy Nocy Świętojańskiej” 10.06.2024

Audycja muzyczna „Obrzędy Nocy Świętojańskiej” 10.06.2024

W poniedziałek, 10 czerwca, nasze przedszkole i żłobek miało wyjątkową okazję uczestniczyć w audycji muzycznej pt. „Obrzędy Nocy Świętojańskiej”.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały pięknych melodii i poznawały tradycje związane z tą magiczną nocą. Każda nuta przenosiła nas w świat dawnych obrzędów i legend.

To była nie tylko lekcja muzyki, ale też fascynująca podróż w przeszłość, która na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.

Więcej o: Wycieczka do Krasiejowa 07.06.2024r.

Wycieczka do Krasiejowa 07.06.2024r.

🦕 Wycieczka do Parku Dinozaurów w Krasiejowie 🦕

W piątek, 7 czerwca, nasze przedszkolaki z dwóch najstarszych grup: Wiewiórek i Biedronek, miały niezapomnianą przygodę w Parku Dinozaurów w Krasiejowie.

Dzieci z zachwytem odkrywały świat prehistorycznych gigantów, poznając różne gatunki dinozaurów i oglądając imponujące skamieliny. Każdy miał okazję poczuć się jak mały paleontolog.

Po fascynującej lekcji historii, nasze przedszkolaki wyruszyły na ekscytującą przejażdżkę kolejką, która dostarczyła im mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.

Kolejnym punktem programu było kino 5D, gdzie dzieci obejrzały pełen emocji film o dinozaurach. Efekty specjalne sprawiły, że poczuli się, jakby naprawdę przenieśli się do świata tych niezwykłych stworzeń.

Na zakończenie pełnego przygód dnia, nasze przedszkolaki mogły wyszaleć się na placu zabaw z dmuchańcami. Skoki, zjeżdżalnie i mnóstwo śmiechu – to było idealne zwieńczenie wycieczki!

To był fantastyczny dzień pełen nauki i zabawy. Do zobaczenia na kolejnych przygodach.