Więcej o: Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 14.06.2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 14.06.2024

Drogie Dzieci, Rodzice i Opiekunowie,

Dziś nadszedł ten wyjątkowy dzień, kiedy uroczyście żegnamy rok szkolny 2023/2024! To był czas pełen zabawy, nauki, nowych przyjaźni i niezapomnianych chwil. Jesteśmy dumni z naszych małych przedszkolaków, które z każdym dniem stawały się coraz bardziej samodzielne i ciekawe świata.

Szczególne gratulacje należą się dzieciom z grup Wiewiórki i Biedronki, które od września wyruszą w nową, fascynującą przygodę szkolną. To dla Was wielki krok, ale jesteśmy pewni, że poradzicie sobie doskonale. Dziękujemy Wam za wszystkie wspólnie spędzone chwile, uśmiechy i radość, którymi nas obdarzaliście.

Rodzicom dziękujemy za zaufanie, wsparcie i współpracę przez cały rok. Wasze zaangażowanie jest dla nas nieocenione.

Życzymy Wam wszystkim wspaniałych, pełnych słońca wakacji. Odpocznijcie, naładujcie baterie i wracajcie do nas z nową energią i uśmiechami na twarzach.

Więcej o: Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosna w lesie”

Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosna w lesie”

Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosna w lesie” organizowanego przez Nadleśnictwo Złoty Potok.
Gratulujemy zdobytych nagród naszym przedstawicielom 🙂
Emily Czajor – I miejsce
Alicja Rak – II miejsce
Maria Ciołczyk – III miejsce